O nás

Naša spoločnosť

Naša spoločnosť vznikla v roku 2000 ako rodinná firma zaoberajúca sa malo a veľkoobchodom širokej ponuky kompletného záhradného sortimentu, krbových vložiek a kachlí.

V predajni v Malackách nájdete všetko, čo Vaša záhrada potrebuje. Obslúži Vás kvalifikovaný personál, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Zakúpený tovar Vám radi  naložíme  a v prípade Vášho záujmu dovezieme až ku Vám domov.

Navštívte našu kamennú predajnú v Malackách alebo aj náš e-shop, kde si vyberiete výrobky za skvelé ceny.

Okrasné záhrady

Okrem predaja sú našou prioritou tiež projekcia a realizácia okrasných záhrad "na kľúč". Za uplynulé obdobie sme si vybudovali poprednú pozíciu v tejto oblasti. Profesionálnym prístupom pri projektovaní, realizovaní, servise a údržbe záhrad získavame zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

V prípade Vášho záujmu o takúto službu kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 442 560, 0917 194 987 a 0917 765 613 prípadne e-mailom prosek@aprozc.sk, aprozc@aprozc.sk. Radi Vás navštívime a vypracujeme návrh a cenovú ponuku podľa Vašich predstáv.

Staráme sa tiež o dlhodobé údržby nami realizovaných okrasných záhrad a riadime sa heslom: Vaša spokojnosť je naším najvyšším cieľom.

Prečo sa rozhodnúť pre APRO Záhradné centrum?

 • Bohaté skúsenosti na trhu záhradníckych služieb od roku 2000 s veľkým množstvom referencií

  Kvalifikovaní, vyškolení a ochotní pracovníci

 • Nákup všetkého, čo Vaša záhrada potrebuje „pod jednou strechou“ v rozsiahlych predajných priestoroch

  Komplexné poradenstvo na úrovni predaja a služieb v oblasti okresného a úžitkového záhradníctva

 • Projekcia, dodávka a realizácia: okrasných záhrad, závlahových systémov, záhradného osvetlenia, automatických kosačiek, strešných záhrad, skaliek, okrasných jazierok, oporných kamenných múrikov, siatych a kobercových trávnikov

  Dodanie okrasnej záhrady "na kľúč„

 • Obhliadka "budúcej okrasnej záhrady" kdekoľvek na Slovensku a v Rakúsku

  Nákres, projektová dokumentácia s 3D vizualizáciou okrasnej záhrady - vyhotovené skúseným záhradným architektom

 • Záručný a pozáručný servis závlahy, záhradného osvetlenia, či automatickej kosačky plus odovzdávací protokol diela

  Pravidelná, alebo sezónna údržba záhrady našimi odborníkmi - v prípade záujmu zákazníka

 • Ponúkame vypracovanie plánu inštalácie zavlažovania s nákresom a presným rozpočtom materiálu pri zakúpení kompletného materiálu potrebného pre montáž Vášho automatického závlahového systému na našej predajni

 

APRO ZÁHRADNÉ CENTRUM s.r.o. realizuje dopytovo orientovaný projekt

Rozvoj nových zručností zamestnancov Apro záhradné centrum

ITMS 2014 + kód NFP 312 081 CLI5

Termín: apríl 2023 - október 2023

"Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja Operačného programu ľudské zdroje"

OPĽZ Rozvoj zručností na podporu trhu práce

Cieľ projektu: Podpora obnovy po kríze spojenej s pandémiou COVID 19, vrátane jej sociálnych dôsledkov a príprava zeleného, digitálneho a odolného oživenia hospodárstva.

Miesto realizácie projektu: Malacky

www.esf.gov.sk                                            www.employment.gov.sk                                           www.mpsvr.sk