O nás

Naša spoločnosť

Naša spoločnosť vznikla v roku 2000 ako rodinná firma zaoberajúca sa malo a veľkoobchodom širokej ponuky kompletného záhradného sortimentu, krbových vložiek a kachlí.

V predajni v Malackách nájdete všetko, čo Vaša záhrada potrebuje. Obslúži Vás kvalifikovaný personál, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Zakúpený tovar Vám radi  naložíme  a v prípade Vášho záujmu dovezieme až ku Vám domov.

Navštívte našu kamennú predajnú v Malackách alebo aj náš e-shop, kde si vyberiete výrobky za skvelé ceny.

Okrasné záhrady

Okrem predaja sú našou prioritou tiež projekcia a realizácia okrasných záhrad "na kľúč". Za uplynulé obdobie sme si vybudovali poprednú pozíciu v tejto oblasti. Profesionálnym prístupom pri projektovaní, realizovaní, servise a údržbe záhrad získavame zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

V prípade Vášho záujmu o takúto službu kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 442 560, 0917 194 987 a 0917 765 613 prípadne e-mailom prosek@aprozc.sk, aprozc@aprozc.sk. Radi Vás navštívime a vypracujeme návrh a cenovú ponuku podľa Vašich predstáv.

Staráme sa tiež o dlhodobé údržby nami realizovaných okrasných záhrad a riadime sa heslom: Vaša spokojnosť je naším najvyšším cieľom.

Prečo sa rozhodnúť pre APRO Záhradné centrum?

 • Bohaté skúsenosti na trhu záhradníckych služieb od roku 2000 s veľkým množstvom referencií

  Kvalifikovaní, vyškolení a ochotní pracovníci

 • Nákup všetkého, čo Vaša záhrada potrebuje „pod jednou strechou“ v rozsiahlych predajných priestoroch

  Komplexné poradenstvo na úrovni predaja a služieb v oblasti okresného a úžitkového záhradníctva

 • Projekcia, dodávka a realizácia: okrasných záhrad, závlahových systémov, záhradného osvetlenia, automatických kosačiek, strešných záhrad, skaliek, okrasných jazierok, oporných kamenných múrikov, siatych a kobercových trávnikov

  Dodanie okrasnej záhrady "na kľúč„

 • Obhliadka "budúcej okrasnej záhrady" kdekoľvek na Slovensku a v Rakúsku

  Nákres, projektová dokumentácia s 3D vizualizáciou okrasnej záhrady - vyhotovené skúseným záhradným architektom

 • Záručný a pozáručný servis závlahy, záhradného osvetlenia, či automatickej kosačky plus odovzdávací protokol diela

  Pravidelná, alebo sezónna údržba záhrady našimi odborníkmi - v prípade záujmu zákazníka

 • Ponúkame vypracovanie plánu inštalácie zavlažovania s nákresom a presným rozpočtom materiálu pri zakúpení kompletného materiálu potrebného pre montáž Vášho automatického závlahového systému na našej predajni