Závlahové systémy

Naša spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti plánovania a realizácií zavlažovacích systémov už od roku 2000. Za uplynulé roky si vybudovala poprednú pozíciu v tejto oblasti. Profesionálnym prístupom pri plánovaní, realizovaní, servise a údržbe závlah si získala množstvo zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vykonávame montáž a servis zavlažovacích systémov značiek HUNTER, TORO, IRRITROL, RAIN BIRD, CLABER.

V prípade ak plánujete vybudovanie automatického zavlažovacieho systému vo Vašej záhrade neváhajte nás kontaktovať  telefonicky na čísle 0905 442 560  prípadne e-mailom na adrese:  apro.zahradnecentrum@stonline.sk , alebo nás navštívte osobne v našej prevádzke, radi Vám poradíme. Na základe Vami dodaných podkladov Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku.  

Pri zakúpení kompletného materiálu potrebného pre montáž Vašeho automatického závlahového systému na našej predajni, alebo v našom e-shope , Vám bezplatne vypracujeme plán inštalácie zavlažovania s nákresom a presným rozpočtom materiálu.

 

Ďalej bazény a prekrytia ... 

www.kopanie-studni.sk