Záhrady na kľúč

Naša spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti projekcií a realizácií okrasných záhrad na kľúč už od roku 2000. Za uplynulé obdobie si vybudovala poprednú pozíciu v tejto oblasti. Profesionálnym prístupom pri projektovaní, realizovaní, servise a údržbe záhrad si získala množstvo zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

V prípade ak plánujete  vybudovanie okrasnej záhrady nás kontaktujte na telefonnom čísle 0908 434 296, alebo 0905 442 560, prípadne e-mailom apro.zahradnecentrum@stonline.sk  a dohodnite si  stretnutie s našim záhradným architektom. Naše služby začínajú s ohliadkou a konzultáciou s našim zákazníkom priamo na mieste budúcej záhrady. V  prípade záujmu  Vám vypracujeme projektovú dokumentáciu od štúdie až po komplexný realizačný projekt a 3D vizualizáciu okrasnej záhrady.

Obhliadka a konzultácia na mieste budúcej záhrady sú bezplatné.

V tejto časti nájdete fotografie niektorých našich záhrad na kľúč, kde môžete vidieť zrealizovaný trávnik so závlahou, vysadené záhony s rastlinami, jazierko s filtráciou, bazén, záhradnú dlažbu, oporný suchý múrik či skalku ....
 Ďalej záhradné jazierka...