Realizácie záhrad

Naša spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti projekcií a realizácií okrasných záhrad už od roku 2000. Za uplynulé obdobie si vybudovala poprednú pozíciu v tejto oblasti. Profesionálnym prístupom pri projektovaní, realizovaní, servise a údržbe záhrad si získala množstvo zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Našim zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby pri realizácii okrasných záhrad a sadových úprav. Naše služby začínajú obhliadkou a konzultáciou s našim zákazníkom priamo na mieste budúcej záhrady. V  prípade požiadavky Vám vypracujeme projektovú dokumentáciu od štúdie až po komplexný realizačný projekt a 3D vizualizáciu okrasnej záhrady. Súčasťou projektu je aj projekt automatického zavlažovania, záhradného osvetlenia, či návrh spevnených plôch, terás, vodných prvkov, alebo prvkov drobnej záhradnej architektúry. V prípade požiadavky Vám ponúkneme návrh a inštaláciu automatickej robotickej kosačky. Súčasťou projektu sú aj detailné cenové ponuky všetkých materiálov a prác, ktoré sú potrebné pre zrealizovanie Vašej okrasnej záhrady. V našich projektoch a následných realizáciách záhrad spájame požiadavky našich zákazníkov na štýl a praktické využitie s inšpiráciou a bohatými skúsenosťami našich záhradných architektov s cieľom vytvoriť oázu pokoja a harmónie, ktorá bude robiť radosť našim klientom na veľmi dlhé obdobie. 

V prípade ak plánujete vybudovanie okrasnej záhrady, neváhajte nás kontaktovať na tel. č. 0905 442 560  prípadne e-mailom na :  apro.zahradnecentrum@stonline.sk , radi Vám poradíme.

Pozrite si fotoprezentáciu našich záhrad a fotogalériu v časti referencie .Ďalej automatické záhlahové systémy ...