O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 2000 ako rodinná firma zaoberajúca sa malo a veľkoobchodom širokej ponuky kompletného záhradného sortimentu, krbových vložiek a kachlí. Súčasne sa začala rozvíjať aj v oblasti okrasného a úžitkového záhradníctva. 

V našej predajni v Malackách nájdete všetko, čo Vaša záhrada potrebuje - od malej kvetinky až po veľké záhradné drevostavby,  skleníky a bazény. Obslúži Vás kvalifikovaný personál, ktorý Vám vždy poradí a ochotne Vás obslúži. Zakúpený tovar Vám radi  naložíme  a v prípade Vášho záujmu dovezieme až ku Vám domov. Navštívte aj náš  e-shop , kde si vyberiete výrobky za skvelé ceny.

       

Okrasné záhrady

Okrem predaja sú našou prioritou tiež projekcia a realizácia okrasných záhrad „na kľúč", skaliek, záhradných jazierok, podpovrchových závlahových systémov, záhradných drevostavieb, bazénov a skleníkov.

V prípade Vášho záujmu o takúto službu Vás radi navštívime a  vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich prianí. V prípade záujmu o vypracovanie záhradného projektu nás kontaktujte na telefonnom čísle 0908 434 296, alebo 0905 442 560  prípadne e-mailom  apro.zahradnecentrum@stonline.sk  a dohodnite si stretnutie s naším záhradným architektom.   

Staráme sa tiež o dlhodobé údržby nami realizovaných okrasných záhrad a riadime sa heslom: „VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠÍM NAJVYŠŠÍM CIEĽOM".

Prečo sa rozhodnúť pre APRO Záhradné centrum?

  • bohaté skúsenosti na trhu záhradníckych služieb od roku 2000 s veľkým množstvom referencií
  • kvalifikovaní, vyškolení a ochotní pracovníci
  • nákup všetkého, čo Vaša záhrada potrebuje "pod jednou strechou" v rozsiahlych predajných priestoroch
  • dodanie Vašej okrasnej záhrady, jazierka, zavlažovacieho systému, záhradných drevostavieb "na kľúč"
  • obhliadka Vašej "budúcej okrasnej záhrady" kdekoľvek na Slovensku plus vyhotovenie cenovej ponuky
  • v prípade záujmu Vám vypracuje projekt Vašej "budúcej okrasnej záhrady" skúsený záhradný architekt (spoplatnené)
  • po ukončení Vašej okrasnej záhrady, závlahy Vám vystavíme odovzdávací protokol a zabezpečíme bezplatný záručný servis
  • v prípade Vašej požiadavky Vám aj po ukončení prác na Vašej záhrade zabezpečíme pravidelnú, alebo sezónnu údržbu Vašej záhrady našimi odborníkmi
  • pri zakúpení kompletného materiálu potrebného pre montáž Vášho automatického závlahového systému na našej predajni, Vám bezplatne vypracujeme plán inštalácie zavlažovania s nákresom a presným rozpočtom materiálu


Pozrite si fotoprezentáciu - naše záhrady: